Blog, zarabianie w Internecie
Blog o szerokim spojrzeniu na finanse

Ile jest warta Nasza Klasa | fenomen NK


Ile jest warta Nasza Klasa

ile jest warta nasza klasaZałożyciel NK, podkreślał że strona miała za zadanie obsługę niewielu użytkowników chodziło głównie o jedną szkołę a nawet jedną klasę, opisując w skrócie, to miała być praca magisterska.
Jak to się zaczęło?
Po wzmiankach w telewizji o NK w czasie największej oglądalności, liczba nowych użytkowników Naszej Klasy rosła z godziny na godzinę w zastraszającym tempie i wtedy zaczęły się kłopoty z wydajnością serwera. Ogromne zainteresowanie i duża liczba użytkowników zmusiła twórcę NK do nowych inwestycji min zakup serwerów. Szybkie decyzje spowodowały że NK się obroniła, a do serwisu wciąż dołączali nowi użytkownicy. Obecnie w serwisie jest założonych około 25 milionów kont, kilka milionów to konta fikcyjne, zresztą jak w każdym innym serwisie społecznościowym tego formatu.
Według TECHCRUNCH i ich analizy wartości największych serwisów społecznościowych z całego świata NK plasuje się na 23 miejscu i kwotą 145 mln dolarów .
Dlaczego NK odniosła sukces?
Praca magisterska okazała się dobrym projektem choć nie była jedynym takim serwisem w sieci, przypominam że już istniały podobne polskojęzyczne serwisy internetowe.
Głównym motorem popularności strony była swoista reklama strony w głównych wiadomościach telewizyjnych.
Aplikacja od samego początku była skalowalna co umożliwiło w późniejszym czasie rozbudowę NK o dodatkowe funkcje.
Pozyskanie udziałowca i z tym związane inwestycje rozbudowy serwisu(min zakup serwerów, dodatkowe funkcjonalności).
Na czym zarabia NK?
Odpowiedź brzmi - głownie na reklamach.
Oto fragment kopi cennika z strony Naszej Klasy.

ile jest warta Nasza Klasa
cennik za powierzchnię reklamową w serwisie NK

Przeglądając serwis NK widać ze chętnych reklamodawców nie brakuje. Można sobie szybko obliczyć w przybliżeniu jakie zyski generuje Nasza Klasa.
by JaroKomentarze

Fantastyczny blog! Dobrze, że na niego trafiłam. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, jeśli go dodam do mojej listy najlepszych blogów o biznesie i finansach na agregator-blogow-biznes-i-finanse. blogspot.com/. Twój blog też będzie można znaleźć. Pozdrawiam Asia

2014-01-09 15:41:13    Asia


hmmm

2013-03-12 09:45:31    lukowinfo.pl


TAKIE COŚ TO KAŻDY MORZE SIĘ DOROBIĆ TAKIEJ FORTUNY

2012-07-28 21:48:22    GRZEGORZ


To na prawdę tak funkcjonuje? Ciekawa jestem dokładnie na czym to polega...muszę się zapoznać ze specyfiką takiego"biznesu".

2012-04-19 12:50:51    B2B Deal Blog


Chcesz zarobić i się nie napracować? Zamiast zarabiania na blogowaniu, zarabianiu na buxach, sprzedawaniu ebooków, zarabiania w programach partnerskich itp. polecam o wiele skuteczniejszy system, który jest jeszcze mało znany w Polsce. Niczego nie musisz sprzedawać i na nic namawiać innych. Wystarczy, że robisz zakupy (takie codzienne: chleb, masło, ubranie, paliwo itp.) i polecasz innym. Jest to sprawdzony system do zarabiania dużych pieniędzy (zapraszam na ZarabianieNaZakupach.pl). Można wystartować praktycznie nic nie inwestując.

2011-10-10 17:38:13    Quick0ff


Czyli jak przypadkiem wpaść na żyłę złota. Takich rodzynków jest niewiele, ciężko wpaść na tak genialny w swojej prostocie pomysł.

2011-10-01 16:58:39    www.kboz.pl


ehh.. to się nazywa kasa :(

2011-03-11 11:54:23    www.jakzarobicwsieci.pl


zobacz też tu mimk.pl

2010-11-15 03:13:44    mimk.pl


super :D

2010-09-09 18:31:22    dafi


Imie:


Komentarz:


   =  (oblicz)

 
jak zarabiać pieniądzeBlog, o świeżym spojrzeniu na finanse.
Jak zarabia się duże pieniądze - o tym,
i jeszcze więcej.
Polecane strony:

Projektowanie, dobór mebli itp.
wnetrza.myimage.com.pl
Finanse, przeliczanie walut:
Kalkulator walutowy
Szukasz pracy? pomocne strony:
wskazówki - list motywacyjny
darmowe - CV wzory


  © ekasa.com.pl, blog o finansach, blog o zarabianiu, blog jak zarabiać w Internecie

Blog zawiera jedynie prywatne opinie autora, autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje podjete przez czytelników bloga, blog również nie może być traktowany jako rekomendacja finansowa w rozumieniu polskiego prawa.